Bursa'da Arı Yüzünden Devrilen Kamyon Yandı! Bursa'da Arı Yüzünden Devrilen Kamyon Yandı!

Ürettiği projelerle yatırımcısına, bölgesine ve ülkesine değer katan, yanı sıra Bursa inşaat sektöründe daha önce görülmemiş bir kampanya başlatarak sektörde çığır açan Alpiş İnşaat, herkese örnek oldu. Gerek bitmiş konutlardan gerekse de yeni başlayan projelerden konut alımında finansman kolaylığı sağlayan, ödeme modelleriyle cazibe oluşturan Alpiş İnşaat, bu kampanyalarla yatırım yapmak ve ev almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sundu.

2022’nin son dönemlerinde başlattıkları kampanyayı, Bursalıların çok sevdiğini ifade eden Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Süne, bu süreçte ev sahibi olmak isteyen pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

KAMPANYA KONUT ALIMINDA BÜYÜK AVANTAJ SUNUYOR

Sektörde sadece üretim anlamında değil finansman modelleriyle de güven oluşturduklarını ifade eden Süne, “2022 yılının Kasım ayında başlayıp halen devam eden ve yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören kampanyamız vatandaşımıza bir ilki sundu. Ev almak isteyenler bu kampanyamız sayesinde banka ve ekspertiz masrafı ödemezken, satın almak istedikleri evin tapularını da hemen teslim alabiliyorlar. Vatandaşlarımız, yüzde 40’dan başlayan peşinatlar ile her bütçeye uygun esnek ödeme ve taksit seçeneklerimizin yer aldığı kampanyamız vesilesiyle sadece yüzde 0,89’dan başlayan vade farkı ve 60 aya varan şirket içi taksit fırsatıyla kolayca ev sahibi olabildiler” ifadelerini kullandı.

“100 MİLYON TL FİNANSMAN DESTEĞİ”

Ekonomik şartlar ne olursa olsun, Alpiş İnşaat’ın önceki yıllarda olduğu gibi yine bir sorumluluk aldığını ve bu kampanyayla Bursa’ya ve ülkesine katkı sağlayacağını belirten Süne, “Ürettiğimiz projelerle sadece yatırımcımıza değil, ülkemize ve şehrimize de kazandırıyoruz. Bankalardan konut kredisi finansmanına ulaşmanın zor olduğu günlerde şirketimizin başlattığı bu kampanyayla, hedeflemiş olunan daire satış adedi ile vatandaşımıza yaklaşık 100 milyon TL’ye eşdeğer bir finansman desteği sağlamış olduk. Kampanyamız ve desteklerimiz halen de sürüyor” ifadelerini kullandı.

Süne, kampanyanın, Nilüfer’in hızla gelişen Kızılcıklı Mahallesi’nde yükselen Nilüfer House 1 ve Nilüfer House 2 ile Kayapa’da yapımı süren Viale House projelerinde geçerli olduğunu, yanı sıra Odunluk ile Kızılcıklı Mahallesi’nde yeni başlayacakları 2 projede de şirket içi vadeli bu ödeme modelinin geçerli olacağını ifade etti.

Editör: TE Bilisim