Antalya'da sahile vuran cesetler tüm Türkiye'de yankı buldu. Bugüne kadar Antalya sahilinde 6 ceset bulunmuştu. Bu kez Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde uzuvları eksik bir kadın cesedi sahile vurdu. Antalya Valiliği'nden dün yapılan açıklama, Lübnan'dan KKTC'ye hareket halinde olan bir gemiden haber alınmadığını ve cansız bedenlerin akıntıyla kıyılarımıza sürüklendiği ihtimalinin değerlendirildiğini belirtilmişti.

Bağcılar'da Kan Donduran Olay! Zorla Ormana Götürüp Tecavüz Ettiler Bağcılar'da Kan Donduran Olay! Zorla Ormana Götürüp Tecavüz Ettiler

Muğla'da Uzuvları KesilmiŞ Kadın Cesedi Bulundu!

Olay, Ekincik Koyu sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, karadan ulaşımı olmayan Ekincik Koyu Gökyar Burnu mevkiinde balık avlayan bir kişi, karaya vurmuş şekilde bir kadın cesediyle karşılaştı. Yapılan ihbarın ardından bölgeye Sahil Güvenlik ekipleri gönderildi. Bazı uzuvlarının eksik olduğu belirlenen kadın cesedi, Köyceğiz İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin koordinesinde Köyceğiz İlçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesedin düzensiz bir göçmene ait olabileceği değerlendiriliyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.