Hakimin yasak aşk yaşadığı iş adamı sessizliğini bozdu Hakimin yasak aşk yaşadığı iş adamı sessizliğini bozdu

İstanbul'daki Belgrad Ormanı'na geçen hafta yarı gömülü ve başından vurulmuş bir kişinin bulunmasının ardından benzer bir olay yaşandı. Çöp konteynerine bırakılan "Ceset aşağıda" yazısı üzerine gelen polis, 300 metre aşağıda bir erkeğe ait olduğu belirlenen cansız beden buldu.

Belgrad Ormanı içinde bulunan kaynaktan su almak için gidenler yol kenarındaki çöp konteynerinin üzerine yazılan 'Ceset aşağıda ceset' notunu gördü. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

istanbul-sariyerde-ormanda-cop-kontey-27448.jpg

TANINMAZ HALDEKİ CESET BULUNDU

Polis ormanlık alanda yaptığı aramalarda üzerinde kimliği bulunmayan ve tanınmaz haldeki bir erkeğe ait ceset buldu. Olay yeri inceleme ekipleri, uçurumdan aşağı atılan ceset üzerinde ve çevresinde inceleme yaptı. Arazi şartları nedeniyle atıldığı yerden çıkarılamayan ceset için olay yerine itfaiye ekibi çağırıldı. Gelen itfaiye ekibi yaklaşık iki saat süren çalışmaların ardından cesedi bulunduğu yerden çıkardı. Ormanlık alandaki uçurumdan çıkarılan ceset, kimlik tespiti ve otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

istanbul-sariyerde-ormanda-cop-kontey-27448-1.jpg

Çöp konteynerine yazılan notu görerek polise haber veren Dilek Sönmez, “Biz suya gelmiştik. 'Ceset aşağıda' diye yazı gördük. Sonra polise haber verdik. Polisler geldi, daha sonra olay yeri inceleme geldi. Ceset şu an aşağıda, almaya geliyorlar. Olayla ilgili hiçbir şey görmedik, sadece çöp konteynerine yazılan yazıyı gördük" dedi.

Kaynak: DHA