SERHAT HALLAÇ

CHP'den Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Bozbey, BUSKİ binasında mazbatasını aldı. Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 8'nci, Bursa Belediyesi'nin ise 30. başkanı oldu.

Çok coşkulu bir kalabalığa hitap eden Mustafa Bozbey şunları söyledi:

"Bugün tarihi bir gün. Tertemiz ve yepyeni bir sayfa açıyoruz. Bu başarıda tüm Bursa'nın emeği var. Birlikte başardık. Bu başarının kahramanları tüm Bursalılardır. Başardık ama bitti mi, daha çok işimiz var. Asıl işimiz şimdi başlıyor. Yeşil Bursamızın, Osmanlıya başkaneti yapmış tarihin ve kültürün başkenti Bursamızı çok daha ileriye taşıyacağız. Tertemiz bir sayfa açıyoruz. Yepyeni bir yönetim anlayışıyla Bursa'yı ileriye taşıyacağız.

Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç Kaza Geçirdi! Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç Kaza Geçirdi!

BOZBEY'DEN BURSASPOR MESAJI

Seçim sürecinde o kadar çok insan dua etti, çalıştı çabaladı. Herkese ama herkese yürekten teşekkür ediyorum. İki mesajım var: Bir çok dostumuz bizleri ziyaret etmek isteyecektir. Ben çiçek göndermek yerine şehrimizin marka değeri olan Bursaspor'a bağış yapmaya davet ediyorum. İkincisi mesajım da bayramını kutluyorum. Bayram boyunca 3 gün ulaşım ücretsiz olacak.

GÜLÜMSEYİN BURSA'DASINIZ

Atatürk'ün ilkeleri her zaman yol gösterimiz olacaktır. Haktan ve halktan yana adil bir yönetim anlayışını Bursa'ya getireceğiz. Yükümüz ağır ancak bu yükü birlikte sırtlayacağız. Şehrimizin yetenekli insanlarından ve her bir kişiden faydalanmak istiyorum. Demokrasi de budur. Bu güzel şehrimizi, birlikte katılımcılıkla bu işin emanetçisi olduğumuzu bilerek yöneteceğiz. Size söz veriyorum, bu kenti koruyup ileriye taşımak için çalışacağız. Ve son söz: Gülümseyin Bursa'dasınız."

Editör: Cüneyt ALKIŞ