Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bugün saat 15.00 sıralarında giden ve boyacılık yaparak geçimini sağlayan Murat Kılıç, 3 çocuğunu öldürdüğünü söyledi. Gözaltına alınan Kılıç'ı da yanına alan Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın bodrum katına gitti. İçeri giren polisler 11 yaşındaki Zeynep ile 6 yaşındaki Aslı Kılıç'ı kesici aletle, 3 yaşındaki Muhammet Ali Kılıç'ı boğarak öldürdüğü ortaya çıktı.

whatsapp-image-2024-05-29-at-21-32-30.jpeg

Karaköy Tramvay Durağında Bir Çocuğun Başı Turnikeye Sıkıştı! Karaköy Tramvay Durağında Bir Çocuğun Başı Turnikeye Sıkıştı!

Üç çocuğunu öldüren Murat Kılıç

ÇOCUKLARINI ERZURUM'DAN GETİRDİ

.1 yıl önce eşi Gülay Kılıç'tan ayrıldığı öğrenilen Murat Kılıç ifadesinde, "Ayrıldığım eşim Erzurum'a babasının evine gitti. 1 yıl önce giderken de çocuklarımı da almıştı. 15 gün önce çocuklarımı almak için ben de Erzurum'a gittim. Orada tartışmamız oldu.

8lgrb2vcy-2024-05-29t213802-144.png

Murat Kılıç'ın öldürdüğü 3 çocuğu

JANDARMA EN YAKIN KARAKOLA GİT DEDİ

15 gün önce çocuklarımı alıp Bursa'ya geldim. Bugün sabah saatlerinde Erzurum'dan jandarma aradı. Eski eşim çocukları almamdan dolayı çıkan tartışmayla ilgili şikayette bulunmuş.Jandarma bana en yakın karakola giderek ifade ver dedi. O an kendimi kaybettim ve çocukları öldürdüm" dediği öğrenildi.

Editör: Meryem TORUN