2017 yılında İstanbul Ataşehir'de açılan çok amaçlı sahne ve gösteri sanatları merkezi DasDas, 20 Aralık’ta Bursa Downtown’da hizmete giriyor. Ünlü oyuncu Mert Fırat’ın da ortaklığını yaptığı bu mekan Bursa’nın en gözde sanat ve eğlence merkezi olacak. 

Tiyatrodan konsere, atölyelerden oyunculuk akademisine, festivalden sergilere ve çocuk oyunlarına kadar pek çok farklı etkinliği Bursalılarla buluşturacak olan DasDas; bünyesinde X Media Art Museum, Smash Restoran ve DasDas Sinema ile birlikte, sahne, mutfak sanatlarıyla yepyeni bir konseptle Bursalılara hizmet verecek.

Son Gulyabani Mehmet Berk Yaltırık'la Korku Edebiyatı ve Korku Üzerine Son Gulyabani Mehmet Berk Yaltırık'la Korku Edebiyatı ve Korku Üzerine

İLK OYUN TITUS KOMPLEKS

Shakespeare’in Titus Andronicus kitabından uyarlanan oyun, Can Sipahi, Didem Balçın, Doğukan Polat, Elçin Afacan, Ferit Kaya, Mert Fırat, Onur Dilber gibi usta oyuncuları kadrosunda bulunduruyor. Downtown DasDas sahnesinde ilk oyunla perdelerini açacak TITUS KOMPLEKS oyunu, 660 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Editör: Cüneyt ALKIŞ