Sezon başından bu yana camianın hemen her kesimi tarafından istifaya davet edilen Bursaspor Başkanı Recep Günay, sonunda bu çağrılara karşılık vermiş ve 5 Aralık Salı günü istifa etmişti. Ancak bu gelişmenin ardından trajikomik açıklamalar ve gelişmeler ardı arkasına yaşanmıştı. İstifanın üzerinden 6 gün geçen ve sırra kadem basan Recep Günay'ın ardından tüm camia Yönetim Kurulu'ndan olağanüstü kongre kararı beklemişti.

Belçika 2. Ligi'nde Oynayan Ali Akman'dan Bursaspor Açıklaması Belçika 2. Ligi'nde Oynayan Ali Akman'dan Bursaspor Açıklaması

AÇIKLAMA YOK AMA...

Bugün Yönetim Kurulu Üyesi Metin Genç, başkan adayı Bekir Ön ile kameralar karşısına geçti. Metin Genç, "Bekir Bey'in ardından 2 başkan adayı daha var, onları da yarın bekliyoruz. Onların görüşleri doğrultusunda kongre tarihini belirlemek istiyoruz" dedi.

Son genel kurulda da adaylığı söz konusu olan ve son anda yapılan görüşmeler sonrası adaylığını Recep Günay lehine geri çeken Bekir Ön de kongre kararı açıklanır açıklanmaz adaylığını resmiyete kavuşturacağını söyledi.