Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe, Bursa'da Fırtınalar Estirdi! Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe, Bursa'da Fırtınalar Estirdi!

GAİN'in yeni dizisi Dengeler: Biri Olmak, amatör boksçu Ferit Kamacı'nın hikayesi, tüm renklerin aynı hızla kirlendiği ve önceliğin beyaza verildiği bir evreni anlatıyor. 18 Nisan'da ilk bölümü yayınlanan dizi toplam 8 bölümden oluşuyor.

Cihangir Ceyhan’ın başrolünü üstlendiği, geniş oyuncu kadrosu ve etkileyici hikâyesiyle dikkat çeken “Dengeler: Biri Olmak” dizisi, GAİN’de yayında.

1713607782317-heja-bozyel

Başrolünü üstlenen Cihangir Ceyhan, masum bir karakterken yaşadıkları sonucunda adım adım gayrimeşru dünyaya çekilen merdiven altı boksör Ferit Kamacı’ya hayat veriyor. Çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayaliyle yaşan Ferit, kendisini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyanın içinde bulur. Gerçekleşmemiş ihtimallerle birlikte çocuk ruhunu ve naifliğini de arkasında bırakmak zorunda kalan Ferit, “biri olma” yolunda çok şey feda eder.

SIFIR BİR EKİBİ TEKRAR

İnter Yapım tarafından senaryosunu Sarp Kalafatoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir’in üstlendiği “Dengeler: Biri Olmak” adlı dizide, Savaş Satış, Cihangir Ceyhan ve Burak Savaş; Sıfır Bir'den sonra ilk kez "Dengeler" dizisinde bir araya geliyor.

sifir-bir-tayfasi-yeni-bir-dizi-ile-geliyor-4158

Editör: Cüneyt ALKIŞ