Aile ve Gençlik Fonu Ödemleri Bugün Başlıyor! Aile ve Gençlik Fonu Ödemleri Bugün Başlıyor!

1987 yılında Suphiye Orancı ile Antalya'da tek gecelik bir ilişki yaşayan Metin Akpınar'ın dünyaya gelen ikiz kızlarından olan Duygu Nebioğlu'nun anlattıkları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bugün Müge Anlı'nın canlı yayınına katılarak annesini arayan Duygu Nebioğlu, olayın perde arkasını tüm Türkiye'ye anlattı.

Anneannesinin o yıllarda annesi Suphiye Orancı'yı ünlü yapmak için ajanslara götürdüğünü dile getiren Nebioğlu, babası Metin Akpınar'ın annesi ile yaşadığı ilişki için 'bir günlük bir şeydi' denilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

ANNE İBRAHİM TATLISES'İN FİLMİNDE OYNAMIŞ

Anneannesi tarafından annesinin oyuncu olması amacıyla sık sık filmlere götürüldüğünü anlatan Nebioğlu, "Annem İbrahim Tatlıses'ın bir filminde bile oynamış. Mine Çayırlıoğlu'nun oynadığı filmmiş. Anneannem zorla ajanslara götürüyormuş annemi. Annem o camianın içerisine girmiş. Bir teknenin içerisinde ünlü insanlarla tanıştığını ve o camianin içerisine girdiğini bana söyledi. Annem ve babam teknede tanışmamış ama. Trafik kazası gibi olay olmuş. Metin Akpınar beni hastaneye götürdü." dedi.

BABAM GİZLİCE SAÇIMIN TELİNİ ALDI

Metin Akpınar'ın Marmaris'te gizlice saçının telini alarak DNA testi yaptırdığını iddia eden Duygu Nebioğlu yaşadıklarını zaman zaman gözyaşlarına boğularak şöyle anlattı:

"Babam bana oyun kurdu. Doğum günümde saçımın telini gizlice kopardı. Anladığım için çok gücendim. O testin onayını anladıktan sonra benle daha fazla ilgilendi babam. 2020 yılına kadar hep telefon görüşmeleri yaptık."

"Yıllarca Metin Akpınar'ın hayranıydım. Annemle yüz yüze hiç karşılaşmadım. 2010 yılında son kez annemle konuştum. 2005 yılında ilk ablamı buldum. Ablamı evlat edinen ailenin amcası lisede benim spor öğretmenimdi. Beni defalarca yanına çağırıp senin neyin var neden böylesin derdi. O bizim kardeş olduğumuzu biliyormuş. Dilara'nın annesinin yakın arkadaşı İngilizce öğretmeniydi. Beni yetiştiren annem de öğretmendi. İki öğretmen bir araya geldiklerinde bu durumu çözmüşler. Ablamın numarasını bilinmeyen numaralardan buldum. Biyolojik dayımı da ailemin kütük bilgilerini alınca öğrendim. Bulduğum adresler hep boş çıkıyordu. En son orada çalışan bir memur benim bana bilgileri verdi. Daha sonra dayımı buldum. Dayım bana babamın Metin Akpınar olduğunu söyledi. Olayı öğrendikten sonra travma yaşadım. Ablamın bulduğumda durumu çok kötüydü. Ablam çok büyük sıkıntılar çekmiş."

Editör: Meryem TORUN