Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi Kızılcaoba Mahallesi’nde iddiaya göre, emekli öğretmen Derviş Nebi Köse ile oğlu Oğuz Kağan Köse, sokakta tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle Derviş Nebi Köse, yanındaki tabancayla oğluna peş peşe ateş etti. Oğuz Kağan Köse, göğsüne isabet eden kurşunlarla ağır yaralanırken, Derviş Nebi Köse aynı silahı başına dayayıp ateş etti.

İhbarla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan baba ve oğlu ambulanslarla Elbistan Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada tedaviye alınan baba ve oğlu, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Bursa'daki Kazada Vefat Eden Üniversiteli Melek 3 Gün Önce Organlarını Bağışlamış... Bursa'daki Kazada Vefat Eden Üniversiteli Melek 3 Gün Önce Organlarını Bağışlamış...

BİR HAFTA ÖNCE ANNE VE BABASINI DARP ETMİŞ

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Oğuz Kağan Köse’nin sürekli tehditle babasından para istediği, vermeyince de darp ettiği öne sürüldü. Oğuz Kağan Köse’nin son olarak 17 Şubat’ta aynı nedenle babası Derviş Nebi ve annesi Fatma Köse’yi darp ettiği, Köse çiftinin de emniyete gidip çocuklarından şikayetçi olduğu belirtildi.

Kaynak: DHA