İstanbul Eyüpsultan'da Op. Dr. Bülent Cihantimur ve yazar Eylem Tok'un'un oğlu Timur Cihantimur (16), 1 Mart'ta 3 ATV aracına çarptı. 1 çocuk babası Oğuz Murat Acı'nın ölümüne yol açtı.

Ancak aile ambulans çağırmak ve hesap vermek yerine kaçmak için plan yaptı. Anne Eylem Tok oğlunu önce Mısır'a, daha sonra da ABD'ye kaçırdı. 

NEW YORK'TA ORTAYA ÇIKTILAR 

Takvim'in haberne göre, firari anne ve oğul geçtiğimiz hafta New York'ta ortaya çıktı. Çekilen görüntülerde hiçbir şey olmamış gibi davranan anne ve oğulun görüntüleri büyük tepki çekerken, yeni bir gelişme daha yaşandı. New York'ta yaşanan Türkler tarafından takibe alınan ikilinin kentin en lüks yerinde kaldığı ortaya çıktı.

Spotify'a Yeni Zam Yolda! Spotify'a Yeni Zam Yolda!

Anne-oğul, Columbus Corner'dan başlayıp kuzeye doğru uzanan ve Central Park'a hakim Yukarı Batı Yakası'nın son derece lüks ve pahalı apartmanlarından birinde oturdukları iddia edildi.

EN ÜNLÜ HUKUK BÜROSUYLA ANLAŞTI

Öte yandan Eylem Tok'un, New York'un en ünlü hukuk bürolarından biriyle anlaştığı iddia edildi.

İHRAÇ EDİLMİŞ

Kazadan günler sonra ifade veren baba Bülent Cihantimur'la ilgili de ilginç bilgiler ortaya çıktı. Buna göre Dr. Cihantimur, TIR dorsesinde cilt bakımı paket satışları yaptı.

Kliniğinin de şikayet üzerine denetlendiği ve hakkında çok sayıda soruşturma açıldığı belirtildi. "Doctor B" olarak tanınan Cihantimur'un 2018 yılında ise Türkiye'nin en eski tıp derneklerinden biri olan Türk Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Derneği üyeliğinden ihraç edildiği ortaya çıktı.

Kaynak: PATRONLAR DÜNYASI