Halk Tv'den Seyhan Avşar'ın haberine göre: Cüneyt Vural. 60 yaşında bir elektrik ustası. Ancak mesleği dışındaki tanınırlığı farklı. İnsanlar onu 'cinci hoca' olarak biliyor.

Anne ve Babasını Katledip İntihar Girişiminde Bulundu: Cinayetin Nedeni Belli Oldu! Anne ve Babasını Katledip İntihar Girişiminde Bulundu: Cinayetin Nedeni Belli Oldu!

'Bayılanları Tedavi Ediyor'

Eyüpsultan'da bilinen bir isim bu cinci hoca. İddiası, bayılan insanları tedavi ettiği yönünde. Sadece bu da değil, "İçime cin kaçtı, kötü rüyalar görüyorum, evimi cinler bastı" diyerek yardım isteyenleri de duasıyla iyileştirdiğini iddia ediyor. İşte "cinci hoca dehşeti" tam da bu noktada başlıyor.

Bayılan Teyzeye Muska

Y.U. 15 yaşında liseye giden bir kız çocuğu. Anne ve babası ayrı yaşayan Y.U. İstanbul'da annesi ve anne tarafından akrabalarıyla birlikte kalıyor. Y.U.'nun teyzesi zaman zaman baygınlık geçiriyor. Kendisine cinlerin musallat olduğunu düşünen teyze, eşinin arkadaşı olan cinci hoca yani Cüneyt Vural ile görüşmeye başlıyor. Teyzeye okunmuş su ve muska veren Vural , bir görüşme sırasında Y.U. ile tanışıyor. Y.U.'ya doğum tarihini soran Vural, çocuk hakkında da birkaç şey söyleyip, onu etkilemeyi başarıyor. O görüşmeden sonra cinci hoca Vural, telefon üzerinden Y.U. ile iletişim kurmaya başlıyor.

Çocuğun Kafasına Şapka, Gözüne Gözlük

Çocukla bir süre iletişim kuran Vural, onu da teyzesi gibi cinlerin esir aldığına inandırmayı başarıyor. Çocukla zaman zaman kafede buluşan Vural, bu görüşmeler ilerledikçe çocuğu Polenezköy'de bulunan "Synosse" isimli otele götürüyor. Bu otelde başlangıçta cinsel taciz olarak başlayan eylemler, daha sonra tecavüze dönüşüyor. Vural, çocuğu her otele götürdüğünde gözüne gözlük, kafasına şapka taktırmayı ihmal etmiyor.

'Varlıklarım Peşini Bırakmaz'

Y.U., Cüneyt Vural'dan kaçıp kurtulmak istiyor. Ancak Vural'ın "varlıklarım (cinlerinin) senin peşini bırakmaz" sözlerine inanıp korkuyor. Yaşadıklarını kimseye anlatamıyor. Y.U. bu süreçte arkadaşı M.A.'yı da cinci hoca Cüneyt Vural ile tanıştırıyor.

Kaynak: Halk TV- Seyhan Avşar