Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın yanı sıra Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran'ın yer aldığı Gaddar dizisinden ilk fragman geldi.

Gaddar Dizisi Konusu

Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alan dizinin tanıtımına Erkin Koray’ın ‘Gaddar’ şarkısı eşlik ediyor.

Gaddar nerede çekiliyor?

Gaddar dizisi İstanbul’da çekiliyor. Ayrıca dizinin bazı sahnelerinin Şanlıurfa'da çekilmesi de planlanıyor. Diziyle ilgili gelen duyumlara göre; dizinin ağırlıklı olarak Halfeti'nin büyüleyici siyah gülleriyle ünlü bölgelerinde çekildiğini ortaya koyuyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Gaddar dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Gaddar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Meryem Üzerli'nin Başrolde Olduğu Ru Dizisine Büyük Tepki! Meryem Üzerli'nin Başrolde Olduğu Ru Dizisine Büyük Tepki!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, tanıtımı büyük bir ilgi gören Gaddar dizisi, bir değişiklik yapılmadığı takdirde yılın ilk cuma akşamı FOX TV'de izleyiciyle buluşacak.

Editör: Meryem TORUN