‘Güldür Güldür Show’da uzun süredir yer alan Rüştü Onur Atilla 365 günde 45 kilo verdiğini açıkladı. Son halini Instagram hesabından paylaşan Atilla şunları yazdı:

“365 gün, 45 kilo. ‘Nasıl oldu?’ diye soranlar ve cevap vermediğim için kızanlar da oldu. Operasyon geçireli tam bir yıl oldu. Bunu derhal paylaşmayı doğru bulmadım. Kilo sorunu olanlar, zayıflamak isteyip de zayıflayamayanlar için bir umuda tutunmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Fakat bu her ne kadar teknolojisi son noktada bir operasyon olsa da tanınmış birinden etkilenerek çabuk karar verilip girilecek bir operasyon olmamalı.

‘HAYATİ TEHLİKESİ VAR’

Kimsenin vebalini almak istemem. Hayati tehlikesi olduğunu biliyoruz… Yine çok temkinli olarak kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şimdiye kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yapın ya da yapmayın demem, diyemem.

‘SADECE AMELİYAT OLMUYOR’

Sadece mide küçültme ameliyatı olup zayıflamanın mümkün olmadığını, hayat boyu beslenme alışkanlığı ile birlikte hayatımıza sporu da dahil etmek gerektiğini, kan değerlerinden tutun da birçok kontrolü sık yaptırmak gerektiğini söylemeliyim.”

Rober Hatemo: 2 Sene Battaniye Altında Yattım! Rober Hatemo: 2 Sene Battaniye Altında Yattım!

Rüştü Onur Atilla’nın son hali