5 yıllık evli 2 çocuk annesi 26 yaşındaki Hamide Gökçeağaç ve 2 yaşındaki kızı Hüma Mira Sakarya'dan kayboldu.

Yalova Devre Mülk Operasyonunda Ünlü Oyuncu Yusuf Atala da Gözaltında! Yalova Devre Mülk Operasyonunda Ünlü Oyuncu Yusuf Atala da Gözaltında!

Hamide’yi annesi ve eşi Müge Anlı stüdyolarında arıyordu. Hamide'nin kaçtığı kişinin arkadaşı Hamide'nin annesini arayarak, "Kaçtığı kişi benim arkadaşım benim evimde kalıyorlardı. Kızını elinden almakla tehdit etti. 'Ben çocuğa bakamam' dedi. Gelin kızınıza sahip çıkın. Çocuğun başına bir şey gelebilir" açıklamasında bulunmuştu.

Hamide dakikalar içinde canlı yayına bağlanarak, "Benim sıkıntım yok. İyiyim. Ailem evham yapıyor. Bana kızım deme anne ben senin kızın değilim. Ben kendi ayakları üzerinde duran bir kadın olmak istedim. Adam falan yok. Kimsenin yanına gitmedim. Eşim döverken, annem baskı yaparken gitmeye mecbur kaldım" diye konuşmuştu. Müge Anlı Hamide'ye neden bu kadar öfkeli olduğunu sordu. Hamide, "Eşim Cihan bana baskı uyguluyordu. Çalışmıyordum. Psikolojik baskı yapıyordu. Darp uyguluyordu. Şiddet uyguluyordu. Ben öyle bir eş istemiyorum. Annem 'Senin gibi evlat olmaz olsun' diyordu. O bahsettikleri adam sevgilim değil. Sadece arkadaşım" şeklinde yanıtllamıştı.

Hamide ve Hüma günler sonra ATV stüdyolarına geldi. Annesiyle kucaklaşmak istemeyen Hamide, zorla sarıldı. Hamide ailesinden dert yanarken boşanmak istediğini söyledi.

Kaynak: Elips Haber