Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile aralarında geçen “düello” gerilimi hakkında konuştu. Soylu’nun Antalya’da Göç İdaresi’nin bir konuşmasında kendisine hakaret ettiğini söyleyen Özdağ, bu durumun kendisine parlamentoda sorulduğunu, sözlerden haberinin olmadığını belirtti.

Suphiye Orancı'nın 4. Kızının Babasının Ferdi Özbeğen Olduğu İddia Edildi! Suphiye Orancı'nın 4. Kızının Babasının Ferdi Özbeğen Olduğu İddia Edildi!

Bakan konumundaki kişi bana hakaret edemez

Özdağ, sözlerini şöyle sürdürdü: “Okudum, gerçekten çok ağır hakaret. Mahkemeye gittim, Mahkeme beraat verdi. Ben bunu o hakime söylesem, beni içeri atar. Bakan konumundaki kişi bana hakaret edemez. Sonra, çıktı bir televizyon programında tekrar hakaret etti. Onun üzerine ben de bir basın toplantısı yaptım, ‘Silahsız geliyorum’ dedim. Eğer İçişleri Bakanlığı’nın önüne tek başına çıkıp meydan okusaydı, ben de onu döverdim. Ben de bunun için gittim. Kimse benim anneme küfür edemez. Benim annem avukat, 84 yaşında. Sizin elinizde devletin bütün belgeleri var. ‘Soros çocuğu’ diyor. Soros, ‘Suriyeliler, Türkiye’de kalsın’ diyor. Ben Suriyelilerin gitmesi için çalışıyorum, Soros’un projesinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olan da Süleyman Soylu’nun kendisi.”

Kaynak: Medyascope