Samsun'da olay, önceki gün öğle saatlerinde, Atakum ilçesi Pelitköy Mahallesi Pelitköy Toplu Konutları'nda meydana geldi.

Apartman görevlisi, Muradiye T.'yi (31) evinin kapısının önünde sağ göğsünden tabanca ile vurulmuş halde buldu.

HASTANEYE KALDIRILAN MURADİYE TERZİ KURTARILAMADI

Bursa'da Ölümüne Yolculuk! Bursa'da Ölümüne Yolculuk!

Ambulansla Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Terzi, hayatını kaybetti.

KATİL ZANLISI TESLİM OLDU

Olayla ilgili çalışma başlatan polis, şüphelinin T.'nin bir süre ilişki yaşadığı M.D. (43) olduğunu belirledi. M.D., dün emniyete giderek teslim oldu.

HER İKİSİ DE EVLİ ÇIKTI

Öte yandan M. Terzi ile M.D.'nin her ikisinin de evli oldukları belirtildi. M.D.'nin daha önce sitede kapıcı olarak çalıştığı ifade edildi. Katil zanlısı M.D., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DAHA ÖNCE ARACININ LASTİKLERİNİ KESMİŞ

Samsun Hedef Halk Gazetesi'ne göre, göre katil zanlısı  M.D.'nin kapıcı ve evli olduğu, eşi İstanbul'da olan maktül kadınla yasak aşk yaşadıktan sonra işten çıkarıldığı öne sürüldü. Katil zanlısının işten çıkarıldıktan sonra Yakakent'te balıkçı olarak çalıştığı, aralarında sorun yaşanması üzerine Muradiye Terzi'den ayrıldığı, Terzi'nin daha önce aracının lastiklerini kestiğini, sonrada cinayeti işlediği öne sürülüyor. Polisin Atakum ilçesini abluka altına aldığı öğrenildi. Maktülün aracının lastiklerinin kesilmesi sonrası şikayetçi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Editör: Duygu KURUÇAY