Günün tüyler ürperten son dakika haberi Kilis'tan geldi. Kilis'te meydana gelen esrarengiz cinayette, Suriye uyruklu bir baba, anne ve üç çocukları evlerinde ölü olarak bulundu. Sağlık ekiplerinin ilk incelemesine göre, anne ve çocuklar boğularak öldürülmüşken baba ise ağzı bağlı şekilde ip ile asılmış olarak bulundu.

Burdur Devlet Hastanesi'nde Diyalize Giren Hastalar Ölüyor! Burdur Devlet Hastanesi'nde Diyalize Giren Hastalar Ölüyor!

Olay, gece geç saatlerde Nedimökmen Mahallesi'nde meydana geldi. İnşaatlarda çalışan Suriye uyruklu Yüsuf K. ile eşi ve üç çocuğundan haber alamayan yakınları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri belirtilen adrese gitti. Kapıyı açamayınca ağır bir koku yayıldığını fark eden ekipler, içeri girdiklerinde korkunç bir manzara ile karşılaştı. Baba Yüsuf K. ağzı bağlı şekilde ip ile asılı halde eşi Merve K. ile çocukları Emine (8), Abdo K. (6) ve Ali K. (5) ile birlikte ölü olarak bulundu.

esrar.webp

Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Yüsuf K.’nın ip ile asılı bulunduğu, eşi ve çocuklarının ise boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Cesetler, evde yapılan incelemelerin ardından hastane morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Editör: Meryem TORUN