SERHAT HALLAÇ

12 Ocak’ta vizyona giren ve çok kısa bir sürede izlenme rekorları kıran Kolpaçino 4’4lük’ün Bursa galası Nilüfer Özdilek Park’ta gerçekleşti.

Şafak Sezer’in kaleme aldığı filmin 4. serisinin oyuncuları film gösterimi öncesi izleyicileri selamladı. Seyircilere tek tek gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden oyuncular, gelen sorularıda yanıtlarken keyifli anlar yaşandı. Filmin ilk bölümünde Ekrem Abi karekteri ve replikleriyle akıllara kazınan Abidin Yerebakan seyirciler tarafından büyük alkış aldı. 

Bursa'da Öğretmenlerin Karne Sevinci Gülümsetti! Bursa'da Öğretmenlerin Karne Sevinci Gülümsetti!

1 HAFTADA 730 BİN İZLENDİ

Yapımcılığını Poll Films’in üstlendiğini ve yönetmenliğini Kamil Çetin’in yaptığ Kolpaçino 4’4lük, Box Office Türkiye tarafından verilen bilgilere göre vizyona girdiği 12-18 Ocak arasındaki 1 haftalık süreçte 729 bin 416 seyirci tarafından izlendi.

Seyirciden ilgi gören Kolpaçino serisinin dördüncü filmi Kolpaçino 4 4'lük, hafta sonu seansında 441 bin 251 seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye'nin yeni lideri oldu. Film, pandemi öncesinde gösterime giren Eltilerin Savaşı'ndan bu yana en iyi açılış yapan komedi filmi oldu.

Filmde İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu ve Aydemir Akbaş gibi isimler de yer alıyor.

Editör: Cüneyt ALKIŞ