Lords of the sound "HANS ZIMMER'IN MÜZiKLERi" ile Bursa'ya geliyor

Ünlü senfoni orkestrası "Lord of the Sound", zamanımızın müzik dehası Hans Zimmer'in en ünlü bestelerini kapsayan "Hans Zimmer'in Müziği" adlı müzik programını Bursa'da sunmaya hazırlanıyor.

Lords of the sound "HANS ZIMMER'IN MÜZiKLERi" ile Bursa'ya geliyor
banner58

Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi eylül ayında unutulmaz bir konsere ev sahipliği yapacak. Dünyaca bilinen senfoni orkestrası "Lord of the Sound", Hans Zimmer'in en ünlü bestelerini kapsayan "Hans Zimmer'in Müziği" adlı müzik programını 10 Eylül günü saat 20.00'da AKKM'de sergileyecek.

Hans Zimmer, çağdaş film müziklerinin en etkili ve önde gelen yaratıcılarından biri olarak anılıyor. Kendisini epik bir müzik ustası olarak kurdu ve sayısız küresel gişe rekorları kıran film için unutulmaz müzik eşlikleri hazırladı.

Hans Zimmer'in Müziği programında Dune, Spider-Man 2, The Dark Knight, Interstellar, Gravity, Sherlock Holmes, Angels & Demons, The Da Vinci Code, Pearl Harbor, Gladiator, Mission: Impossible, Inception, Pirates of the Caribbean, Spirit, Wonder Woman, Madagascar, The Lion King, ve 007: No Time to Die eserleri yer alacak.

Orkestranın şefliğini Shahrokh Fathizadeh üstlenirken solistler, Yaroslav Radionenko ve Yaroslava Taran olacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2023, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER