Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen Yılın Mimar Sinanları Ödülleri, 10'uncu kez sahiplerini buldu. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşen ödül törenine katılanlar isimler arasında Mert Yazıcıoğlu da vardı.

Ünlü oyuncu, şimdilerde rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'le bir dargın bir barışık ilişkisi olan eski sevgilisi Afra Saraçoğlu'nu aldattığına dair iddiaların sorulması üzerine gerginlik yaşadı.

"HERKES KENDİ HAYATINDA" 

Barış Arduç ve Hande Erçel'den Yeni Film Geliyor! Barış Arduç ve Hande Erçel'den Yeni Film Geliyor!

Mert Yazıcıoğlu, "Çok vakit geçti ilişki üzerinden. Herkes kendi hayatında artık. Geçmiş üstünden iki sene. Başka konuşulacak bir şey yok o zaman medyada galiba. Dönüp dolaşıp aynı şeyi konuşmaya gerek yok" açıklamasını yaptı.

DÖRT YILLIK AŞK BİTTİ! 

2018 yapımı 'İyi Oyun' filminin setinde tanışan, arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu, Aralık 2022'de dört yıllık ilişkilerine nokta koymuştu. Ayrılık haberi Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir arasındaki yakınlaşma iddiası sonrası gelmişti.

Yazıcıoğlu, sürpriz ayrılıktan kısa süre sonra yine kendisi gibi oyuncu olan Dilan Çiçek Deniz'le aşk yaşamaya başlamıştı. Mutluluk pozları veren ünlü çiftin ilişkisi uzun sürmemiş, ikili sessiz sedasız ilişkilerine nokta koymuştu.

Editör: Meryem TORUN