İstanbul Bağcılar'da mahalle sucusu 60 yaşındaki Metin Şenay’ın, işyerindeki süngerli odada yıllarca mahallenin çocuklarını istismar ettiğini, yaşattığı dehşet anlarını ise kayıt altına aldığını halktv.com.tr ortaya çıkarmıştı. Süngerli oda dehşeti kamuoyunda infiale neden olurken, Metin Şenay'ın yaşattığı dehşetle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor...


İğrenç Gerçek TikTok Hesaplarından Çıktı

Şenay'ın istismar ettiği iki çocuk arasında, abla-kardeş olan eşinin yeğenleri de yer almaktaydı. Ele geçirilen kayıtlar ve alınan ifadeler sonucunda, Şenay’ın eşinin yeğeni olan 13 yaşındaki M.Ö. ile 14 yaşındaki E.Ö.’yü 2019 ile 2023 yılları arasında eşzamanlı olarak istismar ettiği ortaya çıkmıştı. Bu iki kardeş devlet korumasına alınırken, kardeşlerin TikTok hesapları kirli bir gerçekliği daha ortaya çıkardı.


İki kardeşin ortak bir TikTok hesabı bulunuyor. 3 yıl önce küçük kardeş M.Ö. tarafından çekilen bir görüntüde, çocukların ailesi ve Metin Şenay’ın birlikte deniz kenarına piknik yapmaya gittikleri görülüyor. M.Ö. videosunda, “Gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Size anlatamam. Boğuluyorum. Bir babam kurtarıyor, bir eniştem. (Metin Şenay)” dediği görülüyor. Videoda kendi etrafını çekmeye devam eden M.Ö., “Gerçekten çok güzel” derken görüntülere Metin Şenay’ın girdiği görülmekte. Şenay, “Gerçekten çok güzel. Hadi beraber çekelim. Nasılsın prenses?” diyor.

Videoların Altını "Prensesim" Yorumlarıyla Doldurmuş

Bu videonun internete yüklenmesinin ardından, söz konusu paylaşıma 6 kişi tarafından yorum yapılıyor. Bu yorumların dördü ise Metin Şenay tarafından oluşturulan hesaplara ait. Şenay'ın “Videolarının devamını bekliyorum prenses”, “Aferin prenses videolarının devamını bekliyorum”, “Çok güzel olmuş prensesimmmmm” şeklinde yorumlar yaptığı ve paylaşıma çok sayıda kalp emojisi koyduğu görülmekte.

Dehşetin Yaşandığı İşyerinde Dans Videoları...

Bakanlık Yüksek Hava Sıcaklığı İçin Uyardı! Bakanlık Yüksek Hava Sıcaklığı İçin Uyardı!


Yaşanan skandallar bununla da sınırlı kalmıyor. Yüklenen videolarda çocukların bir odada düzenli olarak müzik eşliğinde dans ettiği çok sayıda görüntü bulunmakta. Videoları çeken kişi ya da kişiler ise belli değil. Ancak video kaydından, bu dans görüntülerinin çekildiği mekanın Metin Şenay’ın geceleri kaldığı ve süngerli odanın da bulunduğu işyerindeki oda olduğu anlaşılıyor. Şenay, kendi odasını daha önce sosyal medyadan paylaşmıştı.


Dans videolarının devamını istedi


Çocukların çektikleri bu dans videolarına, kendisine ait farklı farklı hesaplardan yorumlar yazan ve dans videolarının devamının gelmesini isteyen kişinin de yine fail Metin Şenay olduğu görülüyor.

yorum1.jpg

yorum2.jpg

yorum3.jpg

Kaynak: Seyhan Avşar-Halk Tv