SERHAT HALLAÇ

Yerel seçimlerde CHP'den Mudanya Belediye Başkanı seçilen Deniz Dalgıç mazbatasını aldı.

Bursa Muhtar Seçilen Adam Mazbatayı Alacağı Gün Vefat Etti! Bursa Muhtar Seçilen Adam Mazbatayı Alacağı Gün Vefat Etti!

Mazbatasını alan CHP Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, “Umut tohumlarını ektik. Bu mazbatanın üzerinde benim adım yazıyor ama sizin adınıza aldım. Birlikte çalışacağız diye söz verdik. Bugün itibarıyla çalışmaya başlıyoruz. Hiç durmadan çalışacağız” dedi.

Mudanya Adalet Sarayı'nda gerçekleştirilen törene CHP İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen  Mustafa Bozbey ve vatandaşlar katıldı.

Mazbata töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Öncelikle başarının mükafatı olan bu alandayız. Hepinize teşekkür ediyorum. Artık iş zamanı, görev zamanı, hizmet zamanı. Mudanya’ya bundan sonra Deniz Başkanım, İlçe Yönetimi, Gençlik Kolları, STK’lar, muhtarlar ile birlikte Mudanya’nın çıtasını 10 basamak yukarıya çıkarmak. Hizmetleri üretmek için vira bismillah diyoruz” diye konuştu.

Mudanya Belediye Başkanı seçilen Deniz Dalgıç'ın mazbata töreninin ardından Mudanya Yıldız Tepe Belediye binasında devir teslim töreni gerçekleştirildi. Törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Nihat YeşiltaşCHP Bursa Milletvekili Kayıhan PalaCHP Bursa Milletvekili Hasan Öztürk, CHP Mudanya İlçe Başkanı Kurtuluş Furkan Atalay önceki dönem Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz katıldı.