CHP’nin dün toplanan Merkez Yönetim Kurulu’nda adı öne çıkan Yüksek İnşaat Mühendisi, Eğitimci Deniz Dalgıç Parti Meclisi’nden onay aldı. Adaylığını, “Güzel Mudanyamızda hep birlikte kazanmak için yola çıkıyoruz.” diyerek duyuran Dalgıç, “Mudanyamızı geleceğe taşıma konusunda destek ve güvenlerini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, değerli Parti Meclisi ve Merkez Yönetim Kurulu üyelerimize, saygıdeğer milletvekillerimize, parti üyelerimize ve tüm Mudanyalı hemşehrilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum.” dedi.

MUDANYA’YI MARKA KENT YAPACAĞIZ

Mudanya’nın sorunlarını bildiğini, çözüm önerilerinin de hazır olduğunu söyleyen Deniz Dalgıç, “Vefa projesi olarak gördüğüm Mudanya’nın sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmak için hayallerim, projelerim, çözüm önerilerim ama önemlisi umudum var.” dedi. Dalgıç, şöyle konuştu:  

Bursa'da Galatasaray Taraftarları Fenerbahçe Tabutu Taşıdı! Bursa'da Galatasaray Taraftarları Fenerbahçe Tabutu Taşıdı!

“Bugüne kadar biriktirdiğim tüm tecrübe ve bilgi birikimimi yaşadığım yere hizmet için kullanacağım. Sorunları biliyoruz, çözüm önerilerimiz hazır. Halkımızın huzur, esenlik, sağlık ve mutluluğu için çok çalışacağız. Mudanyamızı hak ettiği çok güzel yerlere hep birlikte taşıyacağız. Değişimi birlikte inşa edeceğiz. Hep birlikte kazanacağız. Yolumuz açık olsun!”

Editör: Cüneyt ALKIŞ