Yaklaşık üç ay önce Ankara'dan kaybolan Hasan Hüseyin Çelik olayında kızı ve eşi ile kayıp Hüseyin Çelik'in kardeşleri olayda birbirlerini suçluyordu. Hasan Çelik'in kendisi gibi aracı ve telefonundan da haber yoktu. Aracında son görülen kişiler ise günler sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve olaya dair açıklamalarda bulundular.

İzmir Belediye Başkanı'nın Yakın Koruması Haydar İnanır İntihar Etti! İzmir Belediye Başkanı'nın Yakın Koruması Haydar İnanır İntihar Etti!

HASAN HÜSEYİN ÇELİK BULUNDU MU SON DAKİKA Müge Anlıda aranan Hasan Çelike öldü mü, son durum nedir

Gözaltına alınan kuzenlerin ardından Yasin adlı şahıstan cinayet itirafı geldiği Anlı tarafından duyuruldu. Cansız bedeni ise evinden 12 kilometre uzakta bulundu. Telefonu, kartları, kimliği zanlının evinde bulundu. Şüpheli Yasin, araba kiralamış ve Hasan Çelik'in telefonunu da yanında gezdirmiş. Bu nedenle de Hasan Hüseyin Çelik'in telefonu da farklı noktalarda sinyal veriyordu.

Şüpheli Yasin'in ise cinayeti işleyenin Mert isminde kuzeni olduğunu ifade ettiğini Müge Anlı duyurdu. Şüphelinin cinayetle alakasının olmadığını bildirdiği açıklandı.

Editör: Meryem TORUN