1.5 aydır eşi Hüseyin Dursun'a ulaşamayan Hacer Dursun, çaresizlik içinde Müge Anlı'nın programına katıldı. 27 yıllık eşinin, 21 yaşındaki yeğeni Kezban Ünal'ı kaçırdığını iddia eden Dursun'un söyledikleri milyonları şoke etmişti.

Müge Anlı’daki Kezban Ünal olayı şoke etti! Canlı yayında konuşulanlar pes dedirtti! Terbiyesiz...

1 Mart tarihli bölümde, Müge Anlı'nın stüdyolarında büyük bir yüzleşme yaşandı. Hacer Dursun, 17 yıldır baktığı yeğeni Kezban ve kocası Hüseyin ile bir araya geldi. İddiaların odağındaki enişte Hüseyin ile karısının yeğeni Kezban'la ilişki yaşadıklarını ve birlikte kaçtıklarını söyledi.

21 yaşındaki Kezban Ünal, 50 yaşındaki eniştesi Hüseyin ile ilişki yaşadığını açıkladı. Kezban, isteği dışında değil, aksine isteyerek bu ilişkiye girdiğini belirtti. Halasının sürekli baskıları altında olduğunu ve bu durumdan bunaldığını ifade etti. Halasının kendisine şiddet uyguladığını dile getiren Kezban, bu nedenle intihar etmeyi düşündüğünü açıkladı.

"ENİŞTEME PLATONİK AŞIKTIM"

Kezban, "Eniştem beni zorla kaçırmadı. Ben ona 1 yıldır platonik bir şekilde aşıktım. Baskılardan dolayı ben ona sığındım. Beni sokaklarda yatırdılar. Ben onu zorlamadım, aksine intihar edecektim."

"ÇOCUĞU ÖLDÜĞÜNDE METRESİNİN YANINDAYDI"

Yayına bağlanan Hacer'in kuzeni Yakup Ünal, Hüseyin ve Hacer'in 13 yaşında bir çocukları olduğunu ve bu çocuğun trafik kazasında hayatını kaybettiğini dile getirerek, "Hüseyin çocuk hayatını kaybettiğinde metresinin yanındaydı" şeklinde bir iddia ortaya attı. Yayına bağlanan kişilerin sözleri üzerine Hüseyin "Bu nasıl bir adalet ya" diyerek tepki gösterdi.

Hacer Dursun, kocasından Kezban'ı geri isteyerek, "Çocuğumun madde ile kafasını yıkamış" şeklinde ifadeler kullandı.

Beypazarı Sodalarında "Aşırı Seviyede Bor" Tespit Edildi! Beypazarı Sodalarında "Aşırı Seviyede Bor" Tespit Edildi!

Ancak Hacer Dursun, yeğeni ve kocasıyla yüzleştiğinde beklenmedik bir gerçekle karşılaştı. Kocası, "Sahip çıktım..." dedi ve herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı.

"TERBİYESİZ, KARINDAN ÖZÜR DİLE"

Kezban Ünal ise hala Hacer Dursun'un suçlamalarına karşılık olarak, "Benim darp raporum var. Burnumu kırdılar. Bana kini vardı. Kendisi kocasını atıp duruyordu. Eniştemin hiçbir suçu yok. Ben istedim" şeklinde yanıt verdi.

"SENİ KİM ALIR EVİNE"

Müge Anlı programda, Hüseyin Dursun'a eşine söylediği küfürlü kelime için, "Terbiyesiz, karından özür dile" diyerek tepki gösterdi.

Anlı konuşmasının devamında, "Biz çocuğumuzu kimseye emanet edemeyecek miyiz? Çocuğun yaşındaki kızı koluna takmaya utanmıyor musun? Seni kim alır evinededi.

Kaynak: ATV