Nilüfer Odunluk'ta faaliyetlerini sürdüren Nev-i Çeşni, ramazana hazır. Hünerli ve usta ellerle hazırlanan ramazana özel eşsiz lezzetleri, profesyonel ekibiyle misafirlerine sunan Nev-i Çeşni, özgün dekorasyonu, kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek fiziki kapasitesi ve deneyimli kadrosuyla ramazanda konuklarını ağırlamayı bekliyor.

IMG_5218-1

Nezih Ortamda Eşsiz Tatlar

Geleneksel Türk mutfağının bereketini ve Osmanlı mutfağının gastronomi mirasını deneyimlemeye hazır olun! Otantik Türk ve Osmanlı yemeklerinin sunulduğu, doğayla iç içe, ferah ve şık mekan tasarımıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Nev-i Çeşni, bu sene de  nezih bir iftar deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk adresi olacak. 

Başkan Aydın, 3 Günde 3 Bin Kişiyi Ağırladı Başkan Aydın, 3 Günde 3 Bin Kişiyi Ağırladı

3-BarYs_Uysal

İddialı Menü Makul Ücret!

Nev-i Çeşni İşletme Müdürü Şef Barış Uysal, bu yıl da ramazan için özel menü hazırladıklarını ifade etti. Uysal, "Kuzu Tandır’ından Çoban Kavurma’ya İçli Köfte'sinden Patlıcan Dolması’na; iftariyelikleri, tatlısı, ara sıcaklarıyla dopdolu menümüzle ve bu menü için makul sayılan bir fiyatla bu yıl da fark yaratacağız" dedi.

4_1