Sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla yardım çağrısında bulunan üniversite öğrencisi Hazal Özçimenoğlu'nun başı saplantılı aşığı ile dertte. İddiaya göre genç kız yıllardır kendisini taciz edip takıntı haline getiren Halil İbrahim Ç. hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı, şikayetçi oldu şahıs hapse dahi girdi ama takıntısı bir türlü geçmedi.

Son olarak genç kızın annesine ulaşan gözü dönmüş sapık iddiaya göre anneye; "Evinizi biliyorum, kızına ve sana tecavüz edip öldüreceğim" diye tehditlerde bulundu. Aynı kişinin geçtiğimiz yıllarda yaptığı tacizlerinde de bahseden Hazal Özçimenoğlu konuştu; "Bana biz seninle hayalimde evliyiz 3 çocuğumuz var. Gibi akıl almaz şeyler söylüyordu. Korkuyorum. Ölmek istemiyorum." dedi.

Öte yandan iddiaların hiçbirini kabul etmeyen Halil İbrahim Ç.; "ben bahsedilen kadınla 2.5 sene önce ilişkimi kestim hiçbir irtibatım yok. Onu aramadım. Benim adımı vermişlerdir. Bana iftira atıyor adalet yerini bulacak" dedi. Adana polisince gözaltına alınan Halil İbrahim Ç.'nin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Saplantılı aşığı ile yıllarca başının dertte olduğunu söyleyen genç kız sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak yardım çağrısında bulundu. 17 yaşından beri beni taciz ediyor istemediğimi söyledikçe çeşitli şekillerde bana ulaşıyor diyen genç kız süreci anlattı.

"TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRECEĞİM"

Bursa'da Psikolojik Sorunları Olan Şahsı Hastaneye Götürmek İçin İtfaiye Seferber Oldu! Bursa'da Psikolojik Sorunları Olan Şahsı Hastaneye Götürmek İçin İtfaiye Seferber Oldu!

"17 yaşımdan beri hiçbir bağım olmadığı halde beni takıntı haline getirip taciz eden "Halil İbrahim Ç." kişisinden birçok kez şikâyette bulundum. Birçok defa uzaklaştırma kararı aldırdım ve şikayetlerim sonucunda suçlu bulundu. Hapisten çıktıktan sonra tekrar tekrar bana ulaşmaya çalışan, numaramı değiştirdiğim için uzun zamandır bana ulaşamayan ulaşamadıkça bana kin ve nefret besleyen bu şahıs dün gece anneme ulaşarak "Evinizi biliyorum, evinizi yakacağım, kızına ve sana tecavüz edip öldüreceğim" diyerek ailemi ve beni öldürmekle tehdit etti" ifadelerini kullandı.

Editör: Meryem TORUN