2013'te tablet kutusundan çıkan salatalık videosuyla bir anda fenomen olan ve 'Tablet Reis' lakabıyla tanınan Onurcan Güzel, yaşadığı imaj değişikliği ile uzun süre sonra gündem olmuştu.

ekran-goruntusu-2024-02-05-220452.png

Tablet Reis şimdi de hüzünlendiren videosuyla gündeme geldi.

Onurcan Güzel, geçtiğimiz yıl değişen tarz ile gündeme gelmişti. Güzel, gelen kötü yorumların ardından eski haline döneceğini açıklamıştı. Tablet Reis, zorluk içinde geçen hayatını ilk kez Testo Taylan isimli bir başka fenomenin son videosunda anlattı.

ekran-goruntusu-2024-02-05-220500.png

DEPREMDE EVLERİ HASAR ALDIĞI İÇİN HALASININ YANINA GEÇTİLER

Malatyalı Güzel, depremde evlerinin hasar alması nedeniyle şu anda Mersin'de halası ve abisiyle bir evin tek odasında yaşıyor.

ACI DOLU HİKAYESİNİ ANLATTI

Babasını 2020 yılında kaybeden Onurcan'ın annesi de şu an onunla birlikte yaşamazken, babasının vefatının ardından zengin bir adamla gidiyor.

ekran-goruntusu-2024-02-05-180558-rerw.webp

Dünyanın En Güçlü Pasaportları Belli Oldu! Dünyanın En Güçlü Pasaportları Belli Oldu!

GENETİK RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE ÇALIŞAMIYOR

Halasının emekli maaşı ve TikTok'ta canlı yayın açarak çok az bir gelirle geçindiklerini söyleyen Onurcan, genetik rahatsızlığı sebebiyle çalışamıyor. 35 kilo olan Güzel, vücudunu sevmediğini ve 'obez olmak istediği için daha önce ağladığını' söyleyerek izleyenleri üzdü.

ONURCAN İÇİN BAĞIŞ TOPLANIYOR

Fenomen isim daha önce intihar etmeye çalıştığını ve yoğun bakıma alındığını söyleyen Onurcan için halası, Testo Taylan'dan yeğenine bir iş bulmasını istedi. Testo Taylan'ın YouTube videosu sayesinde Onurcan için bağış toplanıyor.