Bülent Şakrak Evliliğinin Esra Akpınar Sebebiyle Bittiği İddiasına Cevap Verdi! Bülent Şakrak Evliliğinin Esra Akpınar Sebebiyle Bittiği İddiasına Cevap Verdi!

Dünya çapında ünlü megastarlar, yakın gelecekte Türkiye'ye konuk olacaklar. İstanbul'da düzenlenecek devasa stadyum konserleri için anlaşmalar sonuçlandı.

Biletler, 20 Kasım'da ön satışa sunulacak olan konserler, 2025 Şubat'ında gerçekleşecek.

Festivalin organizatörü Özcan Ertaş, Taylor Swift ve Jay-Z gibi ünlü müzik ikonlarının da aralarında bulunduğu yıldız isimlerle Türkiye'de konser anlaşmaları imzaladıklarını duyurdu.

taylor-swift2.jpg

Sabah gazetesinden Hakan Uç'un haberine göre, biletleri 20 Kasım'da ön satışa çıkacak olan konserler, 2025 Şubat'ında sahne alacaklar.

taylor-swift1.jpg

Ertaş, konserlerle ilgili olarak şunları belirtti:

taylor-swift.jpg

"Türkiye'nin müzik sahnesini uluslararası alanda güçlendirmek ve sanatseverlere unutulmaz deneyimler sunmak istiyoruz. Taylor Swift, Jay-Z gibi dünya çapında ünlü isimleri Türkiye'de ağırlayarak müzikseverlere eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Sahne için yurt dışından 200 TIR'lık ekipman getirilecek. Bu konserler, Türkiye'nin kültürel zenginliğini ve müzikal çeşitliliğini dünyaya tanıtacak."