Netflix'te geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri

Netflix izlenme sürelerine dayanarak hazırladığı haftalık Top 10 film listesini yayınladı. Kötü Adamın 10 Günü listenin zirvesinde yer aldı.

Netflix'te geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri
banner58

Netflix izlenme sürelerine dayanarak hazırladığı haftalık (21-27 Ağustos 2023) Top 10 film listesini yayınladı.

1. Kötü Adamın 10 Günü

Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filminde Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik rol alıyor.

2. Sokağın Kralları

Kişisel bir trajedinin hemen ardından ortağını da kaybeden bir dedektif, Los Angeles'ın kirli yeraltı dünyasında tehlikeli suçlular ve yolsuzluğa bulaşan polislerle mücadele eder. 

3. Heart of Stone

Heart of Stone, zorlu bir görevle karşı karşıya olan bir ajanın hikayesini konu ediyor. Rachel Stone, kendini barışı korumaya adamış çok uluslu güçlü bir istihbarat teşkilatı olan The Charter'da ajan olarak çalışan bir kadındır. Rachel, zor bir görevle karşı karşıyadır. 

4. Müstakbel Damat

Sema ile Hasan evlenme planları yapan bir çifttir. Bunun için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema'yı istemek için İstanbul''dan Kıbrıs'a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan'ın Kıbrıs'a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. 

5. Maymun Kral

Maymun Kral, büyülü dövüş değneği ile zorlu bir maceraya atılan bir maymunun hikayesini konu ediyor. İblisler, ejderhalar ve tanrılarla savaştığı bu serüvende maymunun en büyük düşmanı kendi egosu olur.

6. İyi Adamın 10 Günü

İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır. 'İyi Adamın 10 Günü', aksiyon dolu üçlemenin ilk filmi.

7. Sıcak Hava Dalgası

Kariyer odaklı genç bir kadın olan Claire, görünüşte her şeye sahiptir; üst düzey bir emlak acentesinde yeni bir pozisyon, heyecan verici bir projede liderlik ve büyüleyici yeni bir aşk. Ancak onun hayatı, patronunun karısına aşık olduğunu ve bir kötülük ağına bulandığını öğrendiğinde değişir. 

8. Daredevil (Korkusuz)

Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır. Daredevil zorlu bir mücadelenin ardından kiliseye hapsolur ve kendisini çok sevdiği rahibin ellerine bırakır. 

9. Katil Kitap Kulübü

Korku hayranı sekiz arkadaş, aralarındaki karanlık sırrı bilen katil bir palyaço tarafından birer birer avlanmaya başlayınca hayatta kalmak için savaşır.

10. Jurassic World: Yıkılmış Krallık

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve "Dinozor Koruma Grubu" isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER