Bursalı senarist, yönetmen, tiyatro yazarı ve oyuncu Berkun Oya’nın heyecanla beklenen yeni mini dizisi 'Kuvvetli Bir Alkış' bir çekirdek ailenin oluşumunu ve on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor.

Alışılmış çekirdek aile tanımının tüm gerekliliklerini tamamlayarak mutlu sona ulaşmış gibi görünen Zeynep (Aslıhan Gürbüz) ve Mehmet (Fatih Artman) çifti, henüz portakalda vitamin olduğu zamanlara güçlü bir özlemle bağlı olan ve varoluşun doğasını sorgulayan çocukları Metin’in (Cihat Süvarioğlu) aralarına katılmasıyla birlikte bu sıra dışı hikayenin temelini oluşturuyor.

Çarpıcı bir gerçekçilikle örülmüş ve sıra dışı bir mizahla desteklenen bu tasvir, özgün anlatımıyla izleyiciyi bir kez daha etkilemeye hazırlanıyor.

Baby Reindeer'ın Gerçek Martha'sı İlk Kez Yayına Çıktı Baby Reindeer'ın Gerçek Martha'sı İlk Kez Yayına Çıktı

Ali Farkhonde, Evrim Zeybek, Berkun Oya’nın yapımcılığını üstlendiği dizide ayrıca Ali C. Ongun, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Eyüp Mert İlkis, Güneş Sayın, İpek Türktan, Kayra Orta, Menderes Samancılar, Murat Kılıç, Mustafa Karakoyun, Nur Sürer, Özlem Tokaslan, Rezdar Taştan, Serra Arıtürk, Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu ve Zeynep Ocak konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Yapımını Krek Film’in üstlendiği Kuvvetli Bir Alkış, 29 Şubat’ta Netflix’te gösterime girecek.

Editör: Meryem TORUN