İşte UEDAŞ'ın Bursa'da elektrik kesintisi yapacağı yerler:

OSMANGAZİ

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Demirtaş Cumhuriyet

24 Nisan Çarşamba 13.00 - 16.00 Fatih

24 Nisan Çarşamba 13.00 - 16.00 Tuna

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 13.00 Demirtaş Cumhuriyet

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 17.00 Demirtaş Cumhuriyet

25 Nisan Perşembe 09.00 - 17.00 Demirtaş Barbaros

YILDIRIM

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Millet

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Samanlı

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Sakarya

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Millet

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Demetevler

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 17.00 Demetevler

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 11.00 Umurbey

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 17.00 Karaağaç

Yıldırım 600 Yıllık Tarihi Erguvan Bayramı’na Hazır! Yıldırım 600 Yıllık Tarihi Erguvan Bayramı’na Hazır!

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 13.00 Cumalıkızık

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 13.00 75. Yıl

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 13.00 Balaban

25 Nisan Perşembe 09.00 - 17.00 İsabey

25 Nisan Perşembe 09.00 - 12.00 Karapınar

İZNİK

22 Nisan Pazartesi 10.00 - 14.00 Eşrefzade

KARACABEY

22 Nisan Pazartesi 13.00 - 17.00 Yeşildere

22 Nisan Pazartesi 13.00 - 17.00 Okçular

22 Nisan Pazartesi 13.00 - 17.00 Şahmelek

22 Nisan Pazartesi 13.00 - 17.00 Dağkadı

22 Nisan Pazartesi 10.00 - 14.00 Yeni

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Gölecik

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Keşlik

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Kedikaya

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Karasu

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Dağesemen

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Güngörmez

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Örencik

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 14.00 Bayramdere

GEMLİK

22 Nisan Pazartesi 09.00 - 17.00 Yenidoğan

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 17.00 Yenidoğan

25 Nisan Perşembe 09.00 - 17.00 Yenidoğan

İNEGÖL

22 Nisan Pazartesi 12.30- 13.30 Yeni

22 Nisan Pazartesi 12.30- 13.30 Yunusemre

22 Nisan Pazartesi 12.30- 13.30 Cumhuriyet

KESTEL

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 13.00 Narlıdere

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 13.00 Dudaklı

MUSTAFAKEMALPAŞA

22 Nisan Pazartesi 12.00 - 14.00 Yunus Emre

22 Nisan Pazartesi 12.00 - 14.00 Yalıntaş

22 Nisan Pazartesi 17.30 - 18.30 Çiviliçam

NİLÜFER

22 Nisan Pazartesi 12.00 - 14.30 Demirci

22 Nisan Pazartesi 12.00 - 14.30 Üçevler

22 Nisan Pazartesi 14.45 - 18.00 Üçevler

24 Nisan Çarşamba 13.00 - 16.00 Fethiye

24 Nisan Çarşamba 09.00 - 13.00 Karaman

ORHANELİ

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Akçabük

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Karabekirpaşa

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Çöreler

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Deliballılar

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Yörükler

24 Nisan Çarşamba 10.00 - 18.00 Girencik

ORHANGAZİ

24 Nisan Çarşamba 09.30 - 17.00 Mahmudiye

24 Nisan Çarşamba 13.00 - 17.00 Gemiç

24 Nisan Çarşamba 13.00 - 17.00 Karsak

25 Nisan Perşembe 09.00 - 13.00 Fatih

25 Nisan Perşembe 13.00 - 16.00 Sölöz

Editör: Meryem TORUN