Meteoroloji tarafından hazırlanan yeni hava tahmin raporuna göre Bursa genelinde yarından itibaren bölgesel olarak yağış geçişleri bekleniyor.

Perşembe günü (YARIN) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 20 derece olarak ölçülürken gün içerisinde bulutlu ve güneşli gökyüzünün yanı sıra bölgesel olarak sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 32 dereceyi gösteriyor.

Cuma günü sabah saatlerinde 21 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra bulutlu gökyüzü ve sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı 32 dereceyi gösteriyor.

Cumartesş günü sabah saatlerinde hava sıcaklığı 18 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde bulutlu gökyüzü ve sağanak yağış geçişlerinin yer yer etkili olmasıyla birlikte termometreler 28 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Pazar günü sabah saatlerinde hava sıcaklığı 17 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sıcaklık 27 derece seviyelerinde seyrederken bulutlu ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleri yüzünü göstermeyi bölgesel olarak sürdürüyor.

Editör: TE Bilisim