İstanbul Eyüpsultan’da lüks ciple, arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden gruba çarpan ve Oğuz Murat Acı'nın ölümüne neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C ve annesi yazar Eylem Tok, Türkiye'nin gündeminde yer almaya devam ederken flaş bir iddia ortaya atıldı.

Gazeteci Emrullah Erdinç, Kemer Country'ye yakın Kemerburgaz yolunda meydana gelen kazada, sürücü T.C.'nin yanında bir medya patronunun oğlunun da yer aldığını iddia etti.

Erdinç, X hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye’nin konuştuğu kazada çok önemli bir ayrıntı ortaya çıktı. Oğuz Murat Acı’nın hayatını kaybettiği kaza anında, iki araçta toplamda 10 çocuğun olduğu belirlendi. Yurt dışına kaçan T.C. hariç 8 kişinin ifadesi alındı. Araçta bulunan ve adı dosyada geçmeyen 10 çocuğun, ünlü bir medya patronunun oğlu olduğu iddia edildi. Acı’nın avukatlarının savcılığa yaptığı suç duyurusunda olay yerinde bulunan ve adı geçmeyen 10. şüphelinin kimliğinin tespit edilmesi talep edildi. Tüm Türkiye’nin merak ettiği o kişi HTS kayıtlarının incelenmesi sonucu ortaya çıkacak." dedi.

Dev medya patronu işin neresinde... Herkes bunu konuşuyor: Kim bu gizemli çocuk - Resim : 1

Bazı basın kuruluşlarının 1 Mart'ta meydana gelen olayı hemen haber yapmadığı yaklaşık 2-3 gün sonra, olay Türkiye gündemine taşınınca haber yaptığı gözlendi.

Şişe ve kutu başına ödeme yapılacak Şişe ve kutu başına ödeme yapılacak

Dev medya patronu işin neresinde... Herkes bunu konuşuyor: Kim bu gizemli çocuk - Resim : 2

Kaynak: ODA TV