Mudanya Haberleri

mudanya haberleri ve güncel mudanya gelişmeleri, mudanya ile ilgili tüm video, mudanya fotoğrafları ve mudanya haberleri SAYFA16 | Doğru haber, Doğru adres... sitemizde


BURSA

Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, makam aracını satışa çıkardı.

BURSA

Bursa’da havaların ısınmasını fırsat bilen aileler Mudanya sahillerine akın etti.

BURSA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, Mudanyalı üretici kadınlarla bir araya gelerek, destek sözü verdi.

BURSA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, Montania Hotel'de düzenlediği basın toplantısında projelerini açıkladı.

BURSA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, projelerini açıkladığı basın toplantısında Mudanya sahilinin tuvalet sorununa değindi.

BURSA

CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, Mudanya’da sporun gelişmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.

BURSA

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Mudanya'da Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Deniz Dalgıç, düzenlediği basın toplantısıyla proje ve hedeflerini anlattı.

BURSA

Bursa'nın Mudanya ilçesinde CHP'nin meclis üyesi listelerini ıslak imzalı değil de, flash bellek ile geç teslim ettiği iddia edildi. AK...

BURSA

Merkez üssü Mudanya olan 5.1 ve 4.5 büyüklüğünde iki farklı deprem üç dakika arayla meydana geldi. Dünkü Bursa depremleri olası...