HABER MERKEZİ

Türkiye yerel seçim atmosferine girdi. 31 Mart için geri sayım başbursa belediyelamışken siyasi partiler il ve ilçe adaylarını duyurdu.

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden Bursa'da da Büyükşehir ve 17 ilçe için adaylarını açıklayan partiler, kıyasıya bir rekabete girecek.

Birçok partinin aday çıkardığı Bursa'da tanıdık isimlerin yanı sıra yeni simalar da göze çarpıyor. YSK 3 Mart'ta kesin aday listesini açıklayacak. Biz şu ana kadar açıklanan belediye başkan adaylarını paylaşıyoruz.

İşte Partilerin Bursa Büyükşehir ve ilçe adayları:

ak-parti-1Wlk_cover

BÜYÜKŞEHİR: ALİNUR AKTAŞ

OSMANGAZİ: MUSTAFA DÜNDAR

NİLÜFER: CELİL ÇOLAK

YILDIRIM: OKTAY YILMAZ

MUDANYA: GÖKHAN DİNÇER

İNEGÖL: ALPER TABAN

KESTEL: FERHAT EROL

GÜRSU: MUSTAFA IŞIK

GEMLİK: REFİK YILMAZ

MUSTAFAKEMALPAŞA: AHMET BEYGİRCİ (MHP)

KARACABEY: ALİ ÖZKAN

İZNİK: KAAN MEHMET USTA

YENİŞEHİR: DAVUT AYDIN (MHP)

ORHANGAZİ: BEKİR AYDIN

ORHANELİ: ALİ OSMAN TAYIR

KELES: ALİ DOĞRU

BÜYÜKORHAN: KAMİL TURHAN

HARMANCIK: YILMAZ ATAŞ

3581231_13fe84fde9c5bcb798a4d3f5ac9b1e33_1366x1366

BÜYÜKŞEHİR: MUSTAFA BOZBEY

OSMANGAZİ: ERKAN AYDIN

NİLÜFER: ŞADİ ÖZDEMİR

YILDIRIM: MEHMET ÖNDER MUTLU

MUDANYA: DENİZ DALGIÇ

İNEGÖL: ALİ DOĞAN

KESTEL: AKAN AYAZ

GÜRSU: HAŞİM ÖZTÜRK

GEMLİK: ŞÜKRÜ DEVİREN

MUSTAFAKEMALPAŞA: ŞÜKRÜ ERDEM

KARACABEY: GÖNÜL AVİL

İZNİK: AYAN ÖZER

YENİŞEHİR: SADİ AKTAŞ

ORHANGAZİ: ÇETİN ÇOKLAR

ORHANELİ: VİLDAN KOÇ

KELES: ORHAN ASLAN

BÜYÜKORHAN: MUSTAFA OKTAY

HARMANCIK: HAŞİM ALİ ARIKAN

iyi-parti-nin-milletvekili-aday-listesi-kesinlesti

BÜYÜKŞEHİR: SELÇUK TÜRKOĞLU

OSMANGAZİ: ORKUN ÖZELLER

NİLÜFER: ÖZGÜR ŞİMŞEK

YILDIRIM: AYHAN ÖZBEK

MUDANYA: EROL DEMİRHİSAR

İNEGÖL: SEVDA ÖZCAN

KESTEL: MUSTAFA ATILGAN

GÜRSU: LEVENT ÇELİK

GEMLİK: ERTUĞRUL YAVUZ

MUSTAFAKEMALPAŞA: İSA SÖĞÜT

KARACABEY: FATİH KARABATI

İZNİK: MUSTAFA KÜÇÜK

YENİŞEHİR: ERCAN ÖZEL

ORHANGAZİ: İSMAİL KAYA

ORHANELİ: MÜMTAZ ASLAN

KELES: İSMAİL YENİ

BÜYÜKORHAN: SEVİM ALKIŞ

HARMANCIK: MEHMET ARSLAN

ab6761610000e5eb27c8c00c3c7d04fdec994d16

BÜYÜKŞEHİR: BAYRAM KAZANCI

OSMANGAZİ: İBRAHİM TURGAY ATEŞ

NİLÜFER: IŞIL ESGİN

YILDIRIM: FERİT GÜRSOY

MUDANYA: M. LEVENT SEVİK

İNEGÖL: ÇAĞRI ALPEREN AVCI

KESTEL: ÖZER DOĞRU

GÜRSU: SEVİNÇ MUHAMMED

GEMLİK: NİLÜFER TOPRAKÇI

MUSTAFAKEMALPAŞA: EMİNE GÜVEN

KARACABEY: RAMAZAN BIDIRGI

İZNİK: MUSTAFA KÜÇÜK

YENİŞEHİR:

ORHANGAZİ:

ORHANELİ:

KELES: BEHÇET ARI

BÜYÜKORHAN:

HARMANCIK:

736703Image1

BÜYÜKŞEHİR: ZEKİ KAHRAMAN

OSMANGAZİ: İLHAN MENGE

NİLÜFER: NİLÜFER AKÇAKOCA DEMİR

YILDIRIM: FERHAT YILDIRIM

MUDANYA: MİNE NORŞON

İNEGÖL: ONUR METİNBAŞ

KESTEL: YASEMİN BAHAR

GÜRSU: CENK CENKÇİLER

GEMLİK: MUSTAFA YAVUZ

MUSTAFAKEMALPAŞA: ÖZLEM BAYRAKTAR

KARACABEY: YASEMİN TUNA

İZNİK: ALİ BAYER

YENİŞEHİR: BÜLENT ÖZGAM

ORHANGAZİ: HALİT GİRAY ÜLKER

ORHANELİ: EMİRHAN KAYAN

KELES: GÖKHAN TOKSUN

BÜYÜKORHAN: TALHA AKÇAY

HARMANCIK: MEHMET FERDİ AYAZ

Yeniden_Refah_Partisi_logo.svg

BÜYÜKŞEHİR: SEDAT YALÇIN

OSMANGAZİ: YUNUS KOÇAK

NİLÜFER: ZEYNEP CANDAN ALBAYRAK

YILDIRIM: NİMETULLAH NARMAN

MUDANYA: BİLAL MEVLÜT COŞKUN

İNEGÖL: MEHMET KAYGUSUZ

KESTEL: ÖNDER TANIR

GÜRSU: FEHİM TOPÇU

GEMLİK: GENCAY YILMAZ

MUSTAFAKEMALPAŞA:

KARACABEY: FAHRETTİN DENGİZ

İZNİK: ZEYNEL ABİDİN TURAN

YENİŞEHİR:

ORHANGAZİ: AHMET YAVUZ

ORHANELİ: HÜSEYİN CAN

KELES: RAŞİT KOLAY

BÜYÜKORHAN: AHMET KORKMAZ

HARMANCIK:

saadet-partisi

BÜYÜKŞEHİR: İKRAM AKKAYA

OSMANGAZİ: KERİM BULUT

NİLÜFER:

YILDIRIM: ABDULLAH KOCAMAZ

MUDANYA: ENES BAYRAKTAR

İNEGÖL: HASAN EROĞLU

KESTEL: AHMET DEMİRAĞ

GÜRSU: SEÇMEN ERGENE

GEMLİK:

MUSTAFAKEMALPAŞA:

KARACABEY: MUAMMER ALTUN

İZNİK:

YENİŞEHİR:

ORHANGAZİ:

ORHANELİ: ÖMER DİN

KELES:

BÜYÜKORHAN: İSMAİL ŞAŞKIN

HARMANCIK: RAMAZAN YAKIN

1053242264_0_0_800_450_1920x0_80_0_0_e531b1555eed30f3ff37447ee026fe0b

BÜYÜKŞEHİR:

OSMANGAZİ:

NİLÜFER: SEMİH ERKAL

YILDIRIM: ERCAN SÖNMEZ

MUDANYA:

İNEGÖL: SEDAT YAVUZ

KESTEL:

GÜRSU:

GEMLİK:

MUSTAFAKEMALPAŞA:

KARACABEY:

İZNİK: İSMET ERTÜRK

YENİŞEHİR:

ORHANGAZİ:

Fikri Düşünceli Hayatını Kaybetti! Fikri Düşünceli Hayatını Kaybetti!

ORHANELİ:

KELES:

BÜYÜKORHAN:

HARMANCIK:

DEMOKRAT PARTİ

BÜYÜKŞEHİR: NAZİF KARA

OSMANGAZİ: ÖNDER ERSOY

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

BÜYÜKŞEHİR: HASAN AYDIN

DEM PARTİ

BÜYÜKŞEHİR: KASIM YILDIRIM VE BİLMEZ ERBOĞA

MİLLET PARTİSİ

BÜYÜKŞEHİR: ABDURRAHMAN ÖNDER

DEMOKRATİK SOL PARTİ

NİLÜFER: FERİDE ÇINARKES

KARACABEY: TANER ÇINARKES

MUDANYA: ÜMİT ÇELEBİ

HÜDA-PAR

MUDANYA: YASİN SÖĞÜT

OSMANGAZİ: FERHAT TAN

YILDIRIM: FETHULLAH ÖZSOY

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

MUSTAFAKEMALPAŞA: CEYHAN İNCİ

EMEK PARTİSİ

BÜYÜKŞEHİR: SELMA GÜRKAN