Bülent Şakrak Evliliğinin Esra Akpınar Sebebiyle Bittiği İddiasına Cevap Verdi! Bülent Şakrak Evliliğinin Esra Akpınar Sebebiyle Bittiği İddiasına Cevap Verdi!

Son yılların en büyük gizemi, İngiliz Kraliyet Ailesi'nde yaşanıyor. Kraliyet Ailesi'nin en sevilen ismi, Prens William'ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton, Aralık ayında apar topar hastaneye kaldırıldıktan sonra sırra kadem bastı. Kraliyet, 13 yıldır ne olursa olsun Kraliyet'in yanındaki duruşuyla bilinen Kate Middleton'ın karın bölgesinden bir operasyon geçirdiğini ve iyileşme sürecinin ardından görevine döneceğini açıklasa da Kate'ten 3 aya yakın bir zaman boyunca hiçbir haber gelmemesi komplo teorilerini de beraberinde getirdi.

Kraliyet Ailesi'ne yakın yayın politikasıyla bilinen İngiliz The Sun gazetesi, Kate ve William'ın evlerinin yakınlarındaki yerel bir markette yaptıkları alışveriş görüntülerini servis etti. "Kate mutlu ve gülerken görüldü" temalı videonun kamuoyuna servis edilmesinin, Kate gizemini sona erdireceği düşünülse de işler planlandığı gibi gitmedi.

Ameliyat sonrası iyileşme sürecinde olduğu bahane edilen Kate'in rahat rahat market poşeti taşıması soru işareti yaratırken aşırı zayıf olduğu görülen Kate'in hem yürüyüşü olağandan farklıydı hem de çok daha genç görünüyordu. 42 yaşındaki Kate'in 20'li yaşlarda gözükmesi dublör iddialarını beraberinde getirdi.

Çok da uzak mesafe olmamasına rağmen çekilen görüntülerin kalitesinin çok düşük olması da dikkat çekiciydi. The Sun, çifti market çıkışı görüntüleyen kişinin Nelson Silva isminde "sade" bir vatandaş olduğunu duyurdu.

KATE'İN DUBLÖRÜ KONUŞTU

Ne var ki dublör ve sade vatandaş konularıyla ilgili peş peşe gelişmeler yaşandı. 12 yıldır profesyonel olarak Kate Middleton'ın kimliğine bürünen Heidi Agan'ın, videodaki kişi olabileceği iddia edildi.

Kate Middleton gizeminde yeni gelişmeler! Prenses’in dublörü konuştu: Pedofili skandalı örtbas mı edilecek?

Üzerindeki şüphelerin artması sonucu İngiliz basınına konuşan Heidi Agan, "Görüntülerdeki kişi ben değilim. Videonun kayda alındığı saatlerde ben dans dersi veriyordum" ifadelerini kullandı.