SERHAT HALLAÇ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Bozbey'in devir teslim töreni, bugün Heykel Tarihi Belediye Binasında gerçekleşti.

IMG-20240406-WA0007-1

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa  Bozbey, görevini Büyükşehir Belediye Başkanvekili  Oktay Yılmaz’dan teslim aldı.

34198_MTY2MTE0Mz

Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleşen devir teslim törenine Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Bursa Milletvekili Hasan Öztürk, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Harmancık Belediye Başkanı Haşim Ali Arıkan, CHP Parti örgütü  ve binlerce vatandaş katıldı.

Bursa'da Işık İhlali Feci Bir Kazaya Sebep Oldu! Bursa'da Işık İhlali Feci Bir Kazaya Sebep Oldu!

Alanda toplanan çok sayıda kişi izdihama neden oldu. Yeiden yetmişe alanı dolduran kalabalık, büyük bir coşkuyla Bozbey'i bağrına bastı.

IMG-20240406-WA0006-1

Kendisini bu özel günde yalnız bırakmayan vatandaşlara seslenen Mustafa Bozbey şunları söyledi:

34198_MTY2MTE0Mz_13

"Bu seçimin kahramanı gençler ve kadınlar. Daha çok çalışacağız. 1 dakikayı boşa harcamayacağız. Yeni bir Bursa için yol alacağız.

Baharın en güzel günlerinde Bursa için yeni bir kapı açılıyor. Özgürlüklere, adalete ve birlikteliğe açılan bir kapı bu.

Artık umut var, artık gülümseme var, artık geleceğe güvenle bakabilmek var.

Kentin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Seçim süresince Bursa'nın dört bir yanını aylarca gezdik, halkımızı dinledik, sorunları yerinde gördük. Şimdi hizmet zamanı."

34198_MTY2MTE0Mz_5

Başkan Mustafa Bozbey ve beraberindekiler, vatandaşlarla birlikte Heykel Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıp saygı duruşunda bulundu.

Editör: Meryem TORUN