Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, akıl tutulması yaşıyorum diyerek Yiğit Poyraz'ın ihlalde bulunduğunu ifade etti. Ilıcalı, Poyraz'a görülmemiş bir ceza verileceğini söyledi.

Poyraz'ın nasıl bir ihlal gerçekleştirdiği merak konusuydu. Ilıcalı acil durum konseyinde Yiğit Poyraz'ın gerçekleştirdiği ihlali açıkladı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

Survivor All Starda üçüncü eleme adayı belli oldu Poyraza benzeri görülmemiş ceza

Acun Ilıcalı, "Poyraz dere kenarındaki kamptan çıkarak ciddi bir mesafe alıp medeniyetin olduğu bölgelere doğru gidip, prodüksiyonu geçtim, prodüksiyonun malzemelerini geçtim, bir Dominik vatandaşının evine girdi. Eve bildiğiniz çuvalla falan giriyor. Yanlış anlamayın adam Dominik'li. Ev normal şartlarda silahlı güvenliklerle de korunulan bir ev. Bildiğiniz Dominik'li ailenin evine girip, evde ne varsa çuvala doldurup ondan sonra devam ediyor. Adam normal şartlarda zaten polise gidecek. Polis gelip Poyraz'ı alacak. Normal şartlarda durum bu. Neyse müdahale ediyoruz" dedi.

Survivor All Starda üçüncü eleme adayı belli oldu Poyraza benzeri görülmemiş ceza

POYRAZ KENDİNİ İFADE ETTİ

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları sonrası Yiğit Poyraz şu ifadeleri kullandı: 

Haklı çıkacağım bir şey yok öncelikle, o yüzden oralara hiç girmeyeceğim. Yaptığım operasyonu da hiç anlatmaya gerek yok. Sadece evde kimse yoktu. Bende boş bir ev olduğunu düşünüp, arkasından kilerine bakıp, belki konserveler bulurum diye girdim eve. Ne var ne yoksa da almadım. Evden sadece temel besin ürünleri aldım. Et, pirinç bir de peynir aldım. Ketçap, mayonez aldım. Onun dışında herhangi değerli bir şeye dokunmadım. Bir de baharat vardı. Nasıl desem, son 10 gündür zor bir dönemden geçiyorum. Bu hastalığın verdiği zihinsel yorgunluğa, bir de 2,5 ayın verdiği  bitkinlik gözümü kör etmiş durumdaydı adeta. Bunların hepsi birikince de böyle bir kural ihlali yaptım.

Üç Kız Kardeş Final Yapıyor! Üç Kız Kardeş Final Yapıyor!

Survivor All Starda üçüncü eleme adayı belli oldu Poyraza benzeri görülmemiş ceza

BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ CEZA

Yiğit Poyraz 15 ödülden mahrum kalma cezası aldı. Acun Ilıcalı arkadaşları da kabul ederse yaptıklarını cezasında indirime gidileceğini söyledi. Ogeday, Yaman, Yasin, Furkan, Batuhan el kaldırdı. Ilıcalı, Aysu'nun da yaşanan ihlale destek verdiğini ifade etti. Aysu dışında tüm kadınlar ve Hakan ihlale karışmadığını söyledi. Poyraz'ın cezası 10'a indi. Olaydan yararlanan yarışmacılara 3 ödül cezası verildi. Batuhan tamamından yararlanmadığı için 2 ödül cezası verildi. Aysu da 4 ödül cezası aldı.