Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 1

BAD BOYS: YA HEP YA HİÇ

Haftanın aksiyon filmlerinden Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç (Bad Boys: Ride or Die), şimdiye kadar yaşadıkları en büyük sıkıntıyla karşı karşıya kalan Mike ve Marcus’un hikayesini konu ediniyor. Yüzbaşı Howard haksız yere uyuşturucuyla ilgili suçlarla itham edilir. Bu durum üzerine Bad Boys onun adını temize çıkarmak için harekete geçer. Araştırmalarını ilerletip, gerçeğe adım adım yaklaşan Mike ve Marcus, bu sırada büyük bir iftira ile karşı karşıya kalır. Artık ikili başlarına ödül konulan kaçaklardır. Polis tarafından takip edilen, kartellerin hedefindeki Mike ve Marcus, davayı çözmek için kanunların dışında ve kendi kurallarına göre çalışmak zorundadır.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 2

GÖZCÜLER

Senaristliğini ve yönetmenliğini Ishana Shyamalan’ın üstlendiği Gözcüler (The Watchers), insanların gizemli yaratıklar tarafından evcil hayvan olarak tutulduğu Galway'in ücra ormanlarında geçen bir korku macerasına odaklanıyor. 28 yaşında bir sanatçı olan Mina, İrlanda'nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda ilerlerken arabası bozulur. Kendisine sığınacak yer arayan Mina, gözetleme pencereli bir yer bulduğunda farkında olmadan kendisini büyük bir tehlikenin içerisine atar. Sığınağa giren Mina, her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılır.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 3

3. GECE HABİS

Haftanın korku filmlerinden 3. Gece Habis, kendisine cinlerin musallat olmasıyla hayatı kabusa dönen genç bir kadının yaşadıklarını konu ediniyor. 

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 4

ADAK

Oliver Park yönetmenliğinde vizyona girecek Adak,  farkında olmadan bir iblisin serbest kalmasına neden olan bir adamın yaşadıklarını konu ediniyor. Eşi ile birlikte cenaze evi hizmetleri veren babasının yanına giden Arthur, borçlarından kurtulabilmek için gizlice evi ipotek ettirmeye çalışır. Hamile eşi Claire ve babası Saul’den her şeyi saklayan Arthur, ziyaretleri sırasında bedeninde kötü bir ruh saklanmış olan bir adamın defin işlemlerini yapmayı üstlenir. Ancak defin işlemleri sırasında Arthur, adamın bedeninde saklanan iblisin serbest kalmasına neden olur.  Kendilerini bir anda korkunç olayların içerisinde bulan aile, çok geçmeden iblisin asıl hedefinin bebekleri olduğunu fark ederler.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 5

HİT MAN

Haftanın gerilim ve romantik komediyi birleştiren filmlerinden Hit Man, bir kadına yardım ederken uyması gereken kuralları hiçe sayan, tetikçi olarak gizli görev yapan bir polisin hikayesini konu ediniyor. New Orleans’ın en gözde kiralık katili olan Gary Johnson, aslında cinayet emrini veren kişileri mahkum etmek için yem görevi gören bir sivil polistir. Ancak çaresiz Madison, istismarcı kocasını öldürmek için karşısına oturduğunda profesyonelliğini bir kenara atar. Madison’a karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Gary, sahte kimliğini benimseyerek bir suç makinesine dönüşür.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 6

HAIKYUTHE DUMPSTER BATTLE

Ajda Pekkan ve Selda Bağcan'dan Düet: Sivas’ın Yollarına! Ajda Pekkan ve Selda Bağcan'dan Düet: Sivas’ın Yollarına!

Popüler bir voleybol animesinden uyarlanan Haikyu!! The Dumpster Battle, voleybolda ustalaşmış iki rakibin birleşip diğer bir takıma karşı mücadelesini anlatıyor. Anime, bir takıma karşı mücadele vermek için güçlerini birleştiren, iki eski rakibin hikayesini konu ediniyor. Shoyo Hinata, idolü "Küçük Dev"i taklit etmek için Karasuno Lisesi voleybol takımına katılır. Ancak eski rakibi Tobio Kageyama ile takım kurmak zorundadır. İkisi birbirine zıt oyun tarzlarına rağmen güçlü bir silah haline gelirler. Şimdi onlar karşılarına çıkan zorlu rakiplerini yenip, uzun zamandır bekledikleri hesaplaşmayı kazanabilecekler midir?

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 7

COMBAT WOMBAT

Film,  güçlü karakteriyle tanınan bir kadının kasabanın gözdesi olmasını anlatıyor.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 8

AN

Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu film, genç bir nöroloji doktorunun, epilepsi hastaları üzerinde yaptığı araştırma sırasında keşfettiği bir anomaliyi kanıtlamaya çalışmasını  konu alıyor.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 9

SİHİRLİ ORMANA YOLCULUK

Şiar Zaim'in yönetmen koltuğunda oturduğu film,  beş arkadaşın yaşadığı serüveni beyazperdeye taşıyor.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 10

MILLER'IN FAVORİSİ

Martin Freeman, Jenna Ortega, Bashir Salahuddin'in başrollerini paylaştığı film, bugün vizyona girdi.

Haftanın filmleri (7 Haziran 2024) - 11

TEOREM

Gencer Güvercin, Sadi Celil Cengiz ve Ayhan Taş'ın rol aldığı film,  bir gün hiç kimse tarafından tanınmayan bir adamın yaşadıklarını odağına alıyor.

Editör: Meryem TORUN