Hatay'da tekrar aday gösterilmesi tartışma konusu olan Lütfü Savaş'ın ismi, önceki günkü aday tanıtım toplantısında okunmadı. CHP lideri Özgür Özel dün anketlerin Savaş yerine alternatif geliştirildiği durumda CHP'nin seçimi alacağını gösterdiğini söyledi. Mesajlar ve yaşananlar CHP'nin Hatay'da kararını gözden geçireceği yönündeydi. Savaş, Özel ile görüşmesi sonrası bugünü işaret etti... CHP'den gece yarısı yapılan son açıklamada ise Lütfü Savaş'ın Hatay Büyükşehir Belediyesi adaylığının devamına karar verildiği belirtildi. 

Dilan Polat Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne Yatırılacak! Dilan Polat Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne Yatırılacak!

CHP'nin basına servis ettiği açıklamada şu ifadelere kullanıldı: Partimizin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı üzerine yapılan son değerlendirmeler sonucunda; il örgütümüzün, ilçe örgütlerimizin, ilçe belediye başkan adaylarımızın talep ve mutabakatları üzerine Lütfü Savaş’ın adaylığının devamına karar verilmiştir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Editör: Meryem TORUN