Dilan Polat ve Annesini 116 Parçaya Ayıran Rabia Çataklı Aynı Koğuşta! Dilan Polat ve Annesini 116 Parçaya Ayıran Rabia Çataklı Aynı Koğuşta!

Üsküdar’daki Çilehane Camii’nde cuma namazının ardından açıklamalarda bulunan Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel’in dünkü ziyaretini değerlendirdi. 

Özel’in genel başkan olduktan sonra böyle bir ziyareti gerçekleştirmiş olmasının iktidar ve ana muhalefet arasında olumlu bir gelişme olduğunu söyleyen Erdoğan, bu adımla birlikte Türkiye’de siyasetin yumuşama dönemine girdiğini belirtti.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

“Genel başkan olduktan sonra böyle bir ziyareti kendisinin gerçekleştirmiş olması iktidar ve ana muhalefet arasında aslında olumlu bir gelişme oldu. Bundan önceki süreçlerde bu tür maalesef adımlar atılmıyordu. Bu adımın atılmasıyla siyasetin ülkemizde çok daha yumuşama dönemine girdiğini görüyoruz. Ben de Özgür beye ilk fırsatta böyle bir ziyaretin karşılığını yapacağımı söyledim. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Türk siyasetinin buna ihtiyacı var. İlk fırsatta da bu ziyareti gerçekleştirerek Türkiye’de siyasetin yumuşama sürecini başlatalım istiyorum. Bu adımı da atacağız.”

Editör: Meryem TORUN